As me dietë, as palestër, Loredana zbulon si u kthye direkt në formë pas lindjes

Xing

E Mërkurë 9 Tetor 2019, 19:07 / Kategoria Showbiz shqiptar / 

Çifti shumë i komentuar i showbizit, Mozzik dhe Loredana u bënë prindër për herë të parë vitin e kaluar kur reperja solli në jetë vajzën e tyre, Hana. 

Pas lindjes së vogëushes, Loredana postoi shpesh foto duke na treguar se ishte rikthyer në formë shumë shpejt.

Ditën e sotme Loredana ka zbuluar për fansat kuriozë se ajo nuk ka shkuar në palestër dhe as nuk ka bërë liposuction.

Kujtojmë që së fundmi Loredana po përflitet se është ndarë nga Mozzik. Postimet e dyshes i kanë shtuar më shumë dyshimet.

Megjithatë një prononcim nga ana e tyre nuk ka ende.

Këshilla për Marketingun