Spektakël i paharrueshëm: Pamje nga koncerti madhështor i Capital T (Video)

Xing

E Premte 20 Shtator 2019, 23:11 / Kategoria Showbiz shqiptar / 

Prej një muaji Capital T pati lajmëruar për koncertin madhështor ‘Time Capsule’. Koncerti ka filluar mbrëmjen e sotme në sheshin ‘Nënë Tereza’ dhe është më madhështor nga ç’pritej. Ky koncert, ëndrra e këngëtarit që në fillimet e karrierës, është realizuar në mënyrën më të mirë të mundshme.

Të ftuar në këtë koncert janë dhe shumë nga artistët shqiptarë, të cilët së bashku me Capitalin po dhurojnë një spektakël të vërtetë. Shumë fansa janë mbledhur për të parë ‘Time Capsule’ dhe një gjë është e sigurt: këtë eksperiencë do e mbajnë mend gjithë jetën!

Më poshtë po ju sjellim pamje nga super koncerti dhe atmosfera e gjallë magjike që është krijuar në sheshin ‘Nënë Tereza’:

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Prive.al (@prive.al) on

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Prive.al (@prive.al) on

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Prive.al (@prive.al) on

Këshilla për Marketingun