Mos e beso po deshe, por kjo foto zbulon çfarë të pret në 3 muajt e ardhshëm

Published on :

Zbuloje tani! Qiri i kuq: Hmmm! Karakterizoheni nga të qenit një person i ndritshëm, i sofistikuar, argëtues, shumë efikas, i pasionuar dhe i vendosur. Kur ju keni një qëllim në mendje, shumicën e kohës tuaj, idetë dhe energjinë rrotullohen rreth tij. Keni vendosmëri të madhe dhe karakter dhe për këtë arsye është e mundur që […]

Çmendet moti! Temperaturat pësojnë ndryshime të mëdha, ja çfarë ndodh në fundjavë

Published on :

Pas ditëve me shi, fundjava vjen e ngrohtë thuajse në të gjithë vendin. Sinoptikanët parashikojnë që dy ditët në vijim, temperaturat të rriten duke e bërë motin edhe të favorshëm për plazh. “Fundjava do të dominohet nga moti i kthjellët po ashtu priten temperaturat të jenë shumë të favorshme edhe për në bregdet. Presim që […]

Vranë nënë e bir/ Çifti i dashnorëve “tradhëtohet” nga mesazhet: Ç’më bëre more…

Published on :

Vranë nënë e bir dhe i dogjën më pas në banesë, por në momentin që menduan se ia hodhën pa u lagur, Kasëm Pirjasi dhe Hysnie Hoxhallari ranë në zhurmët e policisë. Nusja e familjes dhe dashnori i saj, të cilin e kishte burrin e kushërirës, kanë dalë sot përpara trupit gjykues ku janë njohur […]

I tërboi të gjithë duke dredhur të pasmet, ky është detaji i fustanit të shkurtër që “demaskoi” Encën (VIDEO)

Published on :

Këngëtarja e pëlqyer për publikun, Enca, vetëm pak ditë më parë festoi ditëlindjen e saj me një grup të ngushtë miqsh. Twerku që ajo bëri për ditëlindje tërhoqi vëmendjen e të gjithëve. Mbrëmjen e djeshme ajo postoi një seri fotosh nga festa ku dukej e veshur me një fustan të bardhë mëndafshi që me siguri […]

Skandali me mishin, blegtori e pranon: Vetë ha bukë me kripë, atë mish jo!

Published on :

Ushqimet në Shqipëri nuk janë të kontrolluara dhe me thuajse çdo produkt luhet me jetën e qytetarëve, por skandali qëndron që shteti e di se me çfarë ushqehet populli i tij dhe nuk lëviz as gishtin më të vogël për ta ndryshuar këtë situatë. Kështu, në një intervistë për emisionin investigativ “Boom” një blegtor ka […]

SHBA publikoi “listën e zezë” të politikanëve shqiptarë

Published on :

Ambasada Amerikane në Prishtinë, është prononcuar për Listën e Zezë në të cilën gjendën 25 kosovarë, ku mes tjerash gjendën zyrtar të lartë të shtetit. Ambasada Amerikane ka thënë sot për Insajderin se kjo listë përditësohet shpesh varësisht sipas nevojës, duke mos komentuar për zyrtarët e lartë të shtetit të Kosovës që gjendën në atë […]

U fut në ujë -4 gradë duke qenë shtatzënë, modelja shqiptare: Nuk e dija…

Published on :

Modelja e njohur Greiss Petroviç ka treguar sot se është në pritje të ëmbël, dhe së shpejti do të bëhet nënë e një vajze. Greiss ishte sot në emisionin “Rudina” ku tha se lajmin që ishte shtatzënë e mori vesh një ditë para Krishtlindjeve . Gjithashtu, modelja ka njoftuar se po përgatit një set të […]

“Të kanë bërë magji dhe e ke në themelin e shtëpisë”, ‘Do të derdh gjak’, fallxhorja fut në sherr vëllain me motrat në Vlorë

Published on :

Një sherr mes motrave dhe vëllait në një familje të Vlorës për pak sa nuk ka përfunduar në tragjedi. Debatet mes tyre kanë agravuar deri në përplasje fizike. Në emisionin “Me zemër të hapur” në “News24”, Niazi Jonuzaj rrëfen si ka nisur sherri dhe çfarë ka ndodhur mes tij dhe të motrave. Sipas tij, motrat […]

Kush është Drita, mbesa e Nënë Terezës që po ndihmon familjet shqipare në Francë

Published on :

rita është mbesa shqiptare e humanistes Nënë Tereza dhe ashtu sikurse Tereza, Drita është shquar për shpirtin humanitar pas aktiviteteve që ka zhvilluar në Bordeaux të Francës. Për herë të fundit, mediat franceze raportuan për një rast të rëndë me një familje pesë anëtarëshe nga Maqedonia, të cilën Drita Kurtsmajlaj e strehoi në vend të […]