Plot shkëlqim, Anika e ‘Bixhoz me dashurinë’ mahnit fansat me foton e fundit

Published on :

Aktorja Surbi Çandna është bërë shumë e dashur për publikun me rolin e “Anikës” në serialin “Bixhoz me dashurinë” nga i cili mori famën e madhe si në Azi ashtu edhe në Europë. 28-vjeçarja ka arritur shumë sukses dhe shikon vetëm të ecë përpara me talentin dhe vullnetin që ka. Tashmë ajo është kthyer edhe […]

‘Unë do dal me 4 të brendshme?’ Soni Malaj tregon sikletin me këngën që partneri i saj pëlqen shumë

Published on :

Ajo vijon suksesin muzikor por ne nuk harrojmë disa nga hitet e saj. E ftuar në emisionin e fundjavës ‘Një kat më lart’ të moderatorit Ermal Peçi, Soni Malaj u testua me disa nga tekstet e këngevë të hershme, moment që solli shumë të qeshura mes saj dhe Ermalit. Mjaftoi që të dy të ngacmonin […]

I publikuan mesazhet erotike me Ervin Salianjin, flet për herë të parë Grida Duma

Published on :

Pak kohë më parë, një video ku shfaqej deputeti i Partisë Demokratike Ervin Salianji teksa shkëmbente mesazhe me “GD”, tronditi gjithë opinionin publik. Në videon që u bë publike, portalet supozuan se “GD”, me të cilën Salianji shkëmbente mesazhe me përmbajtje banale dhe erotike, ishte deputetja e Partisë Demokratike Grida Duma. Kjo e fundit, ishte […]

Zbulohet e vërteta, pse u arrestua Albi Nako

Published on :

Lajmi për arrestimin e koreografit Albi Nako bëri bujë në rrjetet sociale pak ditë më parë. Por sot përmes emisionit “Xing me Ermalin” është zbuluar se gjithçka ka qenë e sajuar. Koreografi duket se ia ka dalë vërtetë të surprizojë të gjithë të pranishmit, por mbi të gjitha balerinën Alba Hoxha, pasi gjithçka ka ndodhur […]

‘S’ke punë me vajzën time ti’, Eli Fara i kthehet keq moderatorit

Published on :

Mbrëmjen e sotme në “Xing me Ermalin” po transmetohet pjesët “off records” të këtij sezoni televiziv dhe në një prej tyre shfaqet edhe këngëtarja e mirënjohur dhe shumë e dashur nga publiku, Eli Fara. “Ti Eli je ajo që femrat xhelozojnë, po vajza s’të ngjau fare?”, e pyeti Ermali këngëtaren. “Hiqe këtë budallallëk”, ja kthen […]

Albani i zënë me punë deri në fyt, Miriami i lë komentin epik

Published on :

Alban Skënderaj është një nga këngëtarët më të  suksesshëm në vendin tonë dhe rrjedhimisht dhe më i dashuri për publikun shqiptar. Ai së fundmi ka publikuar bashkëpunimin e tij me reperin Noizy që është kthyer në një hit. Ditën e sotme Albani ka zbuluar se këtë periudhë është shumë i angazhuar dhe i mbushur me […]

E ofenduan rëndë për origjinën, Ermal Meta i kthen përgjigje epike aktorëve italian

Published on :

Këngëtari Ermal Meta është një prej figurave më të njohura e më të komentuara jo vetëm tek ne, por edhe në Itali, ku po korr sukses të madh në muzikë. Përveç fansave të panumërt, këngëtari shqiptar ka tërhequr edhe vëmendjen e figurave të njohura italiane. Dy aktorët Pio D’Antini dhe Amedeo Grieco, gjatë finales së […]

Koncert madhështor, Eleni Foureira vjen në Tiranë

Published on :

Këngëtarja shqiptare Eleni Foureira, e cila përfaqësoi këtë vit Qipron në Eurovizion, u përfol mjaft në media së fundmi për shkak të origjinës së saj shqiptare, të cilën para disa kohësh e kishte mohuar. Në deklarata të ndryshme ajo u shpreh krenare që vinte nga Shqipëria dhe në një postim në profilin e saj në […]