Horoskopi javor 18-24 qershor

Published on :

Dashi Dashuria: Provoni të ruani cilësinë e marrëdhënies suaj në një nivel mesatarisht simpatik dhe të lehta, duke e lënë partnerin jashtë reflektimeve dhe dyshimeve tuaja që nuk po ju lënë të jeni të qetë. Bëjeni këtë sidomos të enjten, kur mundësitë për tensione dhe keqkuptime janë shumë të larta. Mundohuni që në fundjavë ta […]

E tallin shokët e shkollës pse është i ndrojtur, 15-vjeçari prek publikun me deklaratën

Published on :

I ftuar në rubrikën “Ka një mesazh për ty” tek “E diela shqiptare” ditën e sotme ishte Sabjani, një djalë 15-vjeçar nga Dushku i Lushnjës. Sabjani ka rënë pre e bullizmit, shokët e shkollës e tallin për shkak të natyrës së tij të ndrojtur, që nuk kthen të keqen me të keqen e nuk përdor […]

Lum si ata që i kanë këto vija në dorë

Published on :

NËSE NUK KENI QENË TË NJOFTUAR MË HERËT, VIJAT NË KYÇIN E DORËS TREGOJNË SHUMË PËR JETËN E SECILIT. ATO TREGOJNË PËR KARAKTERIN E PERSONIT, SA TË SHËNDETSHËM JENI DHE SI MUND TË JETË E ARDHMJA JUAJ. Vija e parë – Mesatarisht, personat kanë dy apo tri vija të ndryshme afër zonës së kyçit. Vija […]

Këto shenja horoskopi duhet ti keni frikë, ja arsyeja

Published on :

1.Akrepi: Në përgjithësi personat që i përkasin shenjës së akrepit janë të qetë, të drejtë dhe të drejtpërdrejtë. Nuk kanë frikë të mbrojnë idetë dhe parimet e tyre, por kur dikush u bie në qafë padrejtësisht nxjerrin thonjtë (që nuk i kanë). Është mirë të mbani larg vetes një akrep të inatosur pasi nuk dihet […]

Kjo video ka prekur gjithë botën, vajza 2 vjeçare i lan vet rrobat, sepse nëna e saj(Video)

Published on :

Të merresh me larjen e rrobave nuk është gjë edhe aq interesante, por për gruan nga Karolina Veriore, e njohur si “Nusja e paralizuar”, kjo gjë duket më shumë se interesante – e gjitha kjo falë vajzës së saj. Siç shkruajnë mediat e huaja, Kaylees – e cila në muajin prill bëhet dy vjeçe – […]

Kjo grua shtoi piper në lavatriçe, magjike çka ndodhi

Published on :

Rroba të ngjyrosura, çarçafë që nuk shkëlqejnë, peshqirë të cilët nuk zbardhojnë më si më parë? Ky është problem që ka çdo familje, por ka një zgjidhje. Me siguri nuk e dinit, por piperi është trendi i ri i larjes së rrobave në lavatriçe. Piperi gjithashtu ndihmon në largimin e shkumës së tepërt të detergjentit […]

Dhëndëri lë dasmorët me gojën hapur, ul nusen në karrige dhe… (Video)

Published on :

Në dasmë jemi mësuar që nusja dhe dhëndëri përgjithësisht mësojnë ndonjë kërcim apo bëjnë diçka të veçantë për të habitur e njëkohësisht për të surprizuar dasmorët, duke i argëtuar në një farë mënyre, por këtë herë gjërat janë disi ndryshe. Burri që shikoni në videon e mëposhtme i ka lënë pa fjalë të gjithë duke […]

7 mënyra se si të heqësh frikën e të voziturit

Published on :

Të mësosh se si të ngasësh veturën nuk është një detyrë shumë e lehtë, edhe pse mund të dimë shumë për një temë të caktuar. Nëse vetëm sa ke filluar. Atëherë të urojmë shumë suksese. Të gjitha ndryshimet e mëdha vijnë më hapin e parë. Lexoj këto këshilla, dhe mbushe vetën me vetëbesim. Mos u […]

Horoskopi ditor, e dielë 17 qershor 2018

Published on :

Dashi Nëse jeni ne çift mos merrni vendime impulsive gjate kësaj dite sepse shume shpejt do pendoheni. Nëse keni pasur probleme te mëdha nuk duhet te ndaheni pikërisht sot. Për beqaret, flirtet dhe aventurat do jete goxha te kënaqshme. Shfrytëzojini mundësitë qe do iu jepen. Ne planin financiar duhet te merrni masa strikte ne mënyrë […]