Një furgon me turistë spanjollë është sulmuar në Borsh, të Sarandës.Ngjarja ka ndodhur pasditen e kësaj të enjteje, ku mësohet se turistëve spanjollë nuk i ka pëlqyer shërbimi në një lokal dhe kanë tentuar të largohen.

Paraprakisht bëhet e ditur se furgoni i turistëve është ndjekur nga pronarët e lokalit, të cilët kanë goditur me grushte turistët,lexo lajmin e plote

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *