Baby G dhe Lim Hoti ishin një nga çiftet më të komentuara në media, por për arsye ende të paditura, muajin e kaluar ata i dhanë fund lidhjes së tyre.

Ndarja u zbulua kur Baby G e fshiu këngën e tyre që ishte edhe bashkëpunimi i tyre i parë muzikor.

Më pas ndarjen e zbuloi edhe vetë këngëtarja kur pak ditë më pak ditë më parë tregoi se është beqare.

Pas ndarjes, Baby G është larguar nga Shqipëria dhe ndodhet në Angli. Atje këngëtarja po punon për këngën e re dhe ka postuar një foto nga studio muzikore.

Siç duket pas ndarjes Baby G ka vendosur të përqëndrohet te karriera dhe të rikthehet fuqishëm me një këngë hit.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *