Këngëtarja me famë botërore, Dua Lipa dhe reperi i njohur kosovar Ledri Vula vite më parë kanë qenë në një lidhje të cilën mediat e kanë komentuar shpeshherë.

Megjithatë edhe Ledri, edhe Dua e kanë harruar të shkuarën dhe sot janë miq shumë të mirë. Po ashtu edhe familjet e tyre shkojnë shumë mirë me njëri-tjetrin.

Sot Ledri ka kaluar ditë të bukura pushimi me babain e Duas, Dukagjinin dhe vëllain e saj, Gjinin.

Reperi ka postuar foto e video nga udhëtimi në Ulqin dhe shkruan se ja ka kanë kaluar shumë bukur sot.

Kujtojmë që dy vite më parë prindërit e Duas dhe Ledrit i kaluan pushimet bashkë.

Prindërit e Duas dhe Ledrit

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *