Vetëm 24 orë jetë për Elonën! “Nëse shteti s’lëviz, del me arkivol”

Published on :

“Unë quhem Elona Kuburja, i lutem Ministrisë së Shëndetësisë të më ndihmojë të shërohem dua të jetoj edhe unë si shoqet e mia! Ju lutem kushdo që e dëgjon të ndihmojë sado pak që edhe të shërohem”, këto janë fjalët e Elonës, apeli drithërues i vajzës me fytyrë engjëllore, fjalë që mund të jenë të […]

Jo vetëm ‘Rubrika Sportive’, zbulohet emisioni i ri i Hygerta Sakos

Published on :

Këngëtari i njohur, Justin Bieber muaj më parë habiti gjithë fansat teksa bëri publik lajmin e martesës me modelen e njohur Hailey Baldwin. Ndonëse marrëdhënia e tyre ka kaluar nëpër shumë peripeci, çifti i famshëm ka treguar se janë shumë të dashuruar me njëri-tjetri dhe se martesa e tyre është e fortë. Ndërkohë pas kryerjes […]

Jo vetëm ‘Rubrika Sportive’, zbulohet emisioni i ri i Hygerta Sakos

Published on :

Moderatorja e njohur sportive, Hygerta Sako prej vitesh ka sjell një sërë emisionesh në ekranet shqiptare që e kanë kthyer në një ndër personazhet më të dashur për publikun shqiptar. Pak ditë më parë, Hygerta ka festuar 42 vjetorin e lindjes dhe së fundmi ka dhënë një intervistë për ‘Panorama Plus’ ku ka zbuluar më […]

Ronelës i propozojnë për martesë, përgjigja e saj do t’ju shkrijë së qeshuri

Published on :

Ronela Hajati është mjaft e ndjekur dhe aktive në rrjetet sociale ku vazhdimisht ndanë foto dhe video me ndjekësit e saj. Së fundmi, ajo i është përgjigjur pyetjeve të fansave në Instastory ku të shumta kanë qenë pyetjet për jetën e saj private. Njëri prej fansave i ka shprehur publikisht simpatinë këngëtares dhe madje i […]

1 vit pas martesës, del fotoja e rrallë nga dasma e Eliza Dushkut dhe biznesmenit amerikan

Published on :

Një vit më parë, aktorja e famshme me origjinë shqiptare Eliza Dushku i dha fund beqarisë në një dasmë shumë private. Ajo u martua me  54 vjeçarin, Peter Palandijan, një biznesmen i  njohur amerikan. Dasma e tyre ishte shumë diskrete dhe shumë pak pamje u zbuluan prej saj. Pak javë më parë ajo dhe Peter […]

‘Nuk kam ngrënë për një javë’, Bleona Qereti habit me deklaratën e saj

Published on :

Këngëtarja e njohur shqiptare Bleona Qereti ka tërhequr përherë vëmendjen me deklaratat e saj të guximshme që janë komentuar shumë në media. Ajo është mjaft e ndjekur në rrjetet sociale ku vazhdimisht publikon foto dhe video nga përditshmëria e saj. Bleona së fundmi ka publikuar një foto në Instagram ku ka habitur fansat teksa ka […]

Surprizë: Aktori i mirënjohur shqiptar bëhet pjesë e filmit ‘I love Tropoja’

Published on :

Prej disa ditësh aktori dhe moderatori i njohur Ermal Mamaqi ka nisur xhirimet e filmit të tij më të ri ‘I love Tropoja’ që pritet të dal shumë shpejt në kinematë shqiptare. Ermali ka qenë shumë aktiv në rrjetet sociale ku vazhdimisht ka publikuar foto nga prapaskenat e xhirimeve dhe ka zbuluar edhe disa nga […]

E mohuan, por ky detaj nxjerr zbuluar sherrin mes Anxhelës dhe Erik Lloshit

Published on :

Ditën e shtunë, këngëtari i njohur shqiptar, Erik Lloshi dhe partnerja e tij Romina, i dhanë fund beqarisë në një dasmë madhështore që mori vëmendjen e mediave. Pjesë e dasmës ishin një sërë personazhesh të njohur shqiptar si Aurela Gaçe, Blerina Braka, Olta Boka, Kledi Bahiti etj, mirëpo të gjithëve u ra në sy mungesa […]

U tha se janë ndarë, vjen reagimi i Shkëlzen Berishës dhe Armina Mevlanit

Published on :

Prej disa ditësh në media është aluduar se blogerja e njohur Armina Mevlani dhe djali i ish-kryeministrit Sali Berisha, Shkëlzen janë ndarë. Gjithë aludimet nisën pas disa postimeve që Armina bëri në profilin e saj ku shfaqeshin disa mesazhe që nënkuptonin ndarjen. Lidhur me këto lajme ka reaguar së fundmi çifti nëpërmjet disa postimeve në […]