Mbrëmjen e kaluar këngëtarja shumë e dashur për publikun organizoi një festë në shtëpinë e saj luksoze në Gjirin e Lalëzit të cilën e bleu para disa kohësh. Ingriti ka treguar se për arredimin e kësaj shtëpie është kujdesur vetë.

Këngëtarja kishte ftuar miqtë dhe me ta postoi disa video ku shfaqet duke u relaksuar në pishinën e vilës dykatëshe.

“Duke festuar me njerëzit e mi më të dashur”, shkruan Ingriti në një prej videove.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *