Këtë verë Bora Zemani dhe binjakët Romeo dhe Donald Veshaj kanë vendosur mos ta bëjnë pushim, por të sjellin një emision të ri për publikun “3-shat”, që transmetohet në Vizion plus dhe Tring.

Në puntatën e mbrëmjes së sotme Donaldi dhe Romeo janë shfaqur të veshur me fustan nusërie ndërsa Bora me kostumin e dhëndrit.

Të tre i kanë shkrirë të gjithë së qeshuri me një video ku shfaqen të përqafuar teksa kërcejnë nën tingujt e një kënge romantike.

“Dhe ata jetuan te lumtur, pergjithmone… 3-shat, une me gocat e mia”, shkruan Bora.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *