Dy këngëtaret e njohura shqiptare, njëkohësisht edhe motra, Era dhe Nora Istrefi, kanë udhëtuar për në Greqi. Era përmes një fotografie të publikuar në rrjetin social Instagram, ka treguar se është së bashku me motrën e saj, e që kësaj radhe ajo është shfaqur pa jelek.

Era Istrefi, ka falënderuar Athinën për mikpritjen që i ka bërë, për shkak se atje ka mbajtur një koncert.

“Athina është në zjarr. Faleminderit që na pritët” ka shkruar Era në Instagram

Ndërsa, motra e saj, në të njëjtën foto i ka lënë një koment.

“Motër, ishte shumë qejf të jesh në një skenë me ty për herë të parë” ka komentuar Nora. /GazetaExpress/

View this post on Instagram

Athens is 🔥 thanks for having us!!!!!💓

A post shared by Era Istrefi (@eraistrefi) on

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *