Rovena Stefa mbetet padyshim një nga këngëtaret më të dashura për publikun, këngët e saj janë kthyer në hite dhe vazhdon të jetë shumë e komentuar edhe në media.

Me imazhin e kuruar dhe trupin gjithnjë në formë, Rovena duket sikur ende është në të njëzetat, por në fakt këngëtarja është 40 vjeç.

Ditën e sotme Rovena ka postuar një foto ku shfaqet me rroba banjo gjatë pushimeve dhe tregon sa ka bërë 3 muaj palestër. Këngëtarja duket në super formë dhe ka marrë komplimenta të shumta nga fansat.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *