Një grua në Ohio u vu në pranga pasi është parë duke bërë kërcim provokues në rrugë.

Por, edhe pse polici po i vinte prangat, kjo nuk e pengoi 27-vjeçaren që të vazhdonte të bënte “twerk” gjatë arrestimit.

Asia Hughes, u filmua kërcyer gjatë arrestimit, ndërsa raportohet se ajo u ndalua sërish edhe dy ditë më vonë për të njëjtën gjë.

Hughes u vu në pranga të hënën pasi dyshohet të ketë bërë twerk në mes të një rruge në Toledo.

Performanca e saj po bllokonte rrugët dhe po shpërqendronte shoferët.

Autoritetet thanë se Asia, e cila mbante veshur vetëm një bluze me mëngë të gjata dhe të mbathura, filloi të kërcente në mënyrë provokuese tek një shtyllë.

Burimi:Mail Online|Përktheu dhe përshtati: JOQ Albania

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *