Arbër Çepani ka marrë vesh se këngëtarja shqiptare me famë botërore, Dua Lipa është ndarë nga i dashuri i saj Isaac Carew dhe ka vendosur t’i shprehë asaj publikisht dashurinë.

“Dua Lipa zemra vogël ta kam thënë gjithmonë që ai nuk të meritonte… Eja tek babuçi tani, boll duruam larg njëri-tjetrit”, shkruan Arbri në njërin prej postimeve të tij.

Ndërsa në tjetrin i bën thirrje Duas t’i shkruajë sepse do e lërë pas të shkuarën.

“Dua përgjigju në privat zemra ose FB s’ka gjë. Se ta fshiva numrin që kur erdhe me atë kuzhinierin në Shqipëri. Sot e tutje do e lëmë të kaluarën pas krahëve”, shkruan Arbri.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *