Fero ka publikuar sot këngën e tij më të re të cilën e kishte lajmëruar prej disa ditësh dhe fansat po e prisnin me padurim pasi pjesë e videoklipit është edhe Arbenita.

Këngën reperi ia ka kushtuar modeles bukuroshe e cila shfaqet në shumicën e skenave të videoklipit.

Çifti shfaqen në momentet e tyre private, duke u puthur, përqafuar e duke shijuar pushimet bashkë.

Kënga është pëlqyer shumë dhe brenda pak orësh ka arritur mijëra shikime.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *