Këngëtarja shumë e dashur për publikun, Ledina Çelo prej vitesh është shpërngulur në Gjermani ku ka krijuar familjen e saj të mrekullueshme dhe është nënë e dy fëmijëve.

Gjatë kësaj kohe kemi parë që Ledina është shumë e përkushtuar ndaj vajzës dhe djalit me të cilët poston shpesh foto e video.

Mirëpo ditën e sotme këngëtarja ka vendosur të shkojë në zyrën e bashkëshortit, moment të cilin e ka ndarë me ndjekësit.

Ledina nuk e priste që ta kapte bashkëshortin duke dëgjuar këngën e saj të preferuar.

“Ai momenti kur i shkon burrit fshehurazi në zyrë dhe dëgjon këngën tënde të preferuar”, shkruan Ledina e cila shfaqet duke e filmuar bashkëshortin prapa krahëve.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *