Falë recetës së mëposhtme, sëmundjet si tensioni i lartë dhe diabeti do të mund të luftohen edhe më lehtë.

Bëhet fjalë për një pije e cila pastron trupin tuaj në mënyrë natyrale dhe ndihmon në përshpejtimin e metabolizmit. Gjithashtu mund të krijojë lehtësira në djegien e yndyrnave, uljen e tensionit të lartë të gjakut dhe cfarë është më e rëndësishmja, mund të luftojë diabetin.
Të gjithë ju që vuani nga sëmundjet e sipërpërmendura, bëni mirë ta provoni për të parë rezultatet e menjëhershme që kjo pije ofron!

Përbërësit:

-2 lugë çaji uthull molle
-1 lugë çaji kanellë
-2 lugë çaji me lëng limoni
-1 gotë ujë
-1 lugë çaji mjalt

Udhëzime:
Hidhni në një blender të gjithë përbërësit. Kaq e thjeshtë dhe praktike!

Përdorimi:
Pijeni çdo mëngjes esëll për 3 muaj rresht.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *