Këngëtari shumë i njohur dhe i dashur për publikun shqiptar, Ledri Vula, po kalon disa ditë pushimi në shtëpinë e tij të re në Brezovicë, ku po shijon dëborën dhe ambientin e qetë.

Ditën e djeshme, ai publikoi pamje nga super vila e tij, ndërsa së fundmi ka ndarë me ndjekësit një video që i ka shkrirë të gjithë së qeshuri.

“Kur ajo të thotë jam vetëm në shtëpi”- shkruan Ledri krahas videos ku shfaqet duke bërë ski në dëborë me shpejtësi të madhe, duke lënë të kuptohet se po shkon tek e dashura me një frymë, sapo ka marrë mesazhin.

 

View this post on Instagram

 

Kur ajo tthot jom vet nshpi 😂

A post shared by Ledri Vula (@ledrivula) on

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *