Adrola Dushi nuk ka dyshim që është një nga femrat më të bukura shqiptare.

Ajo ka një bukuri natyrale dhe ëmbëlsi që e transmeton në çdo paraqitje që bën.

Por, në postimin e bërë së fundi në ‘Instagram’ Adrola ka treguar linjat seksi e veshur vetëm në bikini derisa dukej në super formë.

“Duke e pritur verën” ka shkruar Adrola.

View this post on Instagram

Waiting for summer like 🐣

A post shared by Adrola Dushi (@adroladushi) on

Ndryshe, ajo prej kohësh po jeton në mes Kosovës dhe Amerikës për shkak të karrierës së saj.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *