Shqiptarët vd*sin për bukë, ju nuk do ta besoni sa i kushton Luana Vjollcës një natë në hotelin luksoz

Published on :

Luana Vjollca është moderatorja më seksi dhe me e komentuara në fushën e showbizit shqiptar. Ajo së bashku me motrat e saj ka qenë në Austri ku ka kaluar dhe pushimet dimërore, tashmë ajo ka ndërruar destinacion duke shkuar në një tjetër vend luksoz. Ka qenë vetë moderatorja që ka postuar foto nga resorti luks në Maldive, ku qëndron së bashku me bashkëshortin e saj Krenar Çoçaj. Në këtë vend Grand Park Kodhipparu quhet resorti ku vetëm një natë […]

Arbana Osmani ngriti peshë të gjithë shqiptarët, historia djalit që kërkoi për 41-vite nënën e tij!

Published on :

Historia më e bukur shqiptare tashmë ka një emër ajo një nëne e cila takohet me djalin e saj pas 41-vitesh. Top Channel ka goditur serish me moderatoren e dashur për publikun Arbana Osmanin. Në fakt historia nis si më poshtë, mos e humb kjo është magjia e ekraneve, thjesht duhet emocion dhe dëshirë për të bërë gjëra të supozuara […]

Surprizon të gjithë me deklaratën e saj, Rudina Dembacaj: ‘Do jem një super pr*stitutë’

Published on :

Aktrorja dhe moderatorja Rudina Dembacaj  ishte e ftuar në emsionin ‘Late Night Show’ me Kastro Zizon. Ata diskutuan për shumë tema në lidhje me aktoren, por më së shumti qëndruan te pjesa më e re që do luaj aktorja së shpejti që është roli i një pr*stituteje Dialogu: Rudina Dembacaj: Mezi po pres ta luaj si rol […]

Ç’nuk tha për veshjen e Ildës dhe Borës, Kejvina i del Nanos ashtu siç nuk e priste

Published on :

Vitin e kaluar bëri bujë dhe shkaktoi shumë polemika deklarata e Mustafa Nanos për veshjet në ekran të moderatoreve Ilda Bejleri dhe Bora Zemani. I ftuar mbrëmjen e sotme në “Xing me Ermalin”, Nanos i doli Kejvina ashtu siç ai nuk e priste. Velina bukuroshe shfaqet në shumicën e rasteve me fustane të shkurtër e […]

Plasin thashethemet mes motrave Vjollca, harrojnë që po shkruajnë në komente ku i lexojnë të gjithë

Published on :

Luana këto ditë është një ndër personazhet më të përfolura të mediave rozë pas lajmit se ajo ka një lidhje me Krenar Cocaj. Ka disa ditë që Luana është me pushime në një vend me dëborë edhe e ka ‘mbytur’ Instagramin e saj me postime. Marina është një ndër personat e parë që bëhet xheloze […]

Ekskluzive/ Erik Fullani dhe vajza e Majlinda Bregut “kapen mat” së bashku në Romë

Published on :

Me sa duket Erik Fullani dhe vajza e Majlinda Bregut, Kejda kanë darkuar në të njëjtin restorant mbrëmjen e sotme në Romë. Ndonëse ata nuk kanë foto së bashku, në profilin e të dyve në rrjetin social Instagram janë hedhur foto nga të njëjtat vende dhe në të njëjtën periudhë kohore. Të dy kanë postuar […]

Horoskopi ditor, e diel 24 shkurt 2019

Published on :

Dashi Dashuria: E diela është mjaft e qetë për jetën e një çifti, e mbushur me gjeste të vogla që janë të këndshme për të qenë së bashku. Shijojeni ditën dhe mos e lodhni veten me mendimet për të ardhmen. Zemrat e vetmuara do të bëjnë mirë të dëgjojnë këshillat e një shoku për një person. […]

‘Më janë futur në krevat’, Seldi tregon historinë me fansat dhe Mimozën

Published on :

Ndarja e Seldit dhe Mimozës ka qenë shumë e komentuar në media që prej vitit të kaluar dhe vazhdon të jetë në qendër të vëmendjes. Dy këngëtarët kanë preferuar të mos flasin shumë rreth kësaj ndarjeje e kjo ndoshta e ka shtuar edhe më shumë kuriozitetin e publikut. Seldit shpesh në komentet në Instagram ja […]