Më në fund Amarda na tregon pse nuk mban mbiemrin e Ermalit

Published on :

E ftuara në “Xing me Ermalin” ishte bashkëshortja e moderatorit Mamaqi, Amarda Toska. Përtej shkakve të shkëmbyera mes tyre, Amarda ka treguar edhe tre arsyet pse nuk mban mbiemrin e Ermalit. “E para,sepse jetojmë në një botë ku jemi të lirë për zgjedhjet tona. E dyta,sepse martesa erdhi në një moment që kisha krijuar një lloj […]

Intervistë me Shivain dhe Anikën, Ju tregojmë për herën e parë kur u takuam

Published on :

Anika dhe Shivai janë kthyer në çiftin më të pëlqyer të ekranit me rolet e tyre në “Bixhoz me dashurinë”. Në intervistën e mëposhtme që “Revistawho.com” sjell për ju, dy aktorët zbulojnë si u takuan për herë të parë, çfarë mendojnë për njëri-tjetrin e shumë të pathëna të tjera. Na tregoni për herën e parë […]

Gazetarja “kryqëzon” Ramën: Kush ua bën shtëpitë të varfërve?, trego ose …

Published on :

Një gazetare e ka vënë në vështirësi kryeministrin Edi Rama ditën e sotme gjatë konferencës që ai ka mbajtur me gazetarët. Gazetarja i ka kërkuar Kryeministrit që të tregojë emrat e donatorëve, që financojnë shtëpitë e personave të varfër, ose në të kundërt çdo kujt i lind e drejta për të dyshuar se ata janë […]

Për herë të parë, Renato Mekolli prezanton të dashurën misterioze

Published on :

Shefi i kuzhinës Renato Mekolli është kthyer në një ndër personat më të komentuar të momentit dhe emisioni i tij “Hell’s Kitchen” ka tërhequr vëmendjen e të gjitha mediave. Megjithëse përflitet shpesh për anën profesionale, Renato ka preferuar ta mbajë larg kameras jetën e tij private, për të cilën ka folur për herë të parë […]

Urimi i Vitit të Ri, Edi Rama publikon videon më të ëmbël të Zahos

Published on :

Ditën e sotme me rastin e ndërrimit të viteve, Kryeministri Edi Rama ka publikuar një video urimi për të gjithë shqiptarët, ku ka filmuar festën e fëmijëve të vegjël në ambientet e Kryeministrisë. Mes tyre është edhe vogëlushi Zaho, portretin e plotë të të cilit Rama e ka treguar për herë të parë publikisht në […]

Emocionon Ardit Gjebrea, dedikim të veçantë bashkëshortes këtë fundvit

Published on :

Moderatori shumë i dashur për publikun shqiptar, Ardit Gjebrea, së fundmi u surprizua nga vajza dhe djali i tij gjatë emisionit “Familja” të Turjan Hyskos. Vogëlushja Anna e surprizoi të atin në zyrën e Kryebashkiakut të Tiranës, ku e vlerësoi atë me titullin ‘Babai magjik’. Pozën e shkrepur gjatë surprizës së veçantë, Arditi e ka […]

Bixhoz me dashurinë! Arnav vjen për të pajtuar Anikën dhe Shivain, ja ç’do ndodhë këtë javë

Published on :

Anika dhe Shivai përballen me njëri-tjetrin. Anika i thotë Shivait se po fejohet. Shivai futet në bu*g. Om dhe Rudra qortojnë Pinkin për gjendjen në të cilën është Shivai. Anika rikthehet në shtëpinë Oberoi me pretendimin se është shtëpia e saj. Om dhe Rudra ja kanë dhënë pjesën e tyre Anikës. Ata i kërkojnë Anikës […]

Mori fund: Stine ndahet nga partnerja, zbulohet arsyeja

Published on :

Me anë të një postimi në Instagram Stine ka dhënë sot lajmin e ndarjes nga partnerja e tij, Graciela. Stine e falenderon Gracielën për çdo moment të bukur që kanë kaluar dhe bën të ditur se ndarja erdhi për shkak se gjërat nuk kanë shkuar siç duhet. “Edhe pse fundvit, gjej lartesine shpirterore per te falenderuar […]

Horoskopi javor! Surpriza të mëdha ju presin javën e parë ndërrimit të viteve, zbuloni kush do jenë shenjat më me fat

Published on :

Java që vjen do të sjellë plot surpriza për të gjitha shenjat e Horoskopit, të cilat kanë për tu ndryshuar jetën. Astrologët ftojnë të gjitha shenjat që të kapin fatin këtë herë, pasi ai ju përket i gjithi atyre. Dashi Dashuria: plot erotizëm, ju do të filloni javën me këmbën e djathtë. Çiftet e testuara mirë […]