Mosha është vetëm një numër për të, Jennifer Lopez ekspozon kthesat e “lavdishme”

Published on :

Kohë më parë se Kim Kardashian dhe Blac Chyna të bënin bumin e madh, më e lakmuara për format bombastike të trupit në showbiz, ishte Jennifer Lopez. Prej këngëtares së famshme janë frymëzuar një brez i tërë grash dhe vajzat të cilat hoqën dorë nga ideali i masës zero. Por, teksa “belfiet” promovuese janë një […]

La pas dy fëmijë të vegjël!

Published on :

Adelina Toska është shqiptarja e cila humbi jetën tragjikisht në Itali ditën e martë. 33-vjeçarja udhëtonte nga Salaria në drejtim të Rieti, me një Peugeot 206, kur u përplas me një Alfa 159 Sw, që vinte në drejtim të kundërt. Përplasja ishte tepër e fortë dhe shqiptarja nuk mundi të mbijetonte. Toska kishte disa vite […]

Pasi rrëfeu se kishte bërë s*ks me 20 fantazma, 30-vjeçarja njofton se do fejohet me një prej tyre

Published on :

Rreth një vit më parë, një grua me emrin Amethyst Realm u ftua në show-n,This Morning për të folur rreth marrëdhënieve të saj me fantazmat. 30-vjeçarja, Amethyst tha se gjithçka nisi dymbëdhjetë vjet më parë, kur i fejuari i saj njerëzor po udhëtonte shumë shpesh për arsye pune. Ajo filloi të ndjente një prani në […]

E lidhi të birin si skllav dhe postoi në Instagram, “shpartallohet” nga komentuesit e xhindosura

Published on :

deja e keqe e një nëne për të “maskuar” të birin si skllav në festën e Halloween-it ka hapur plagë nga e kaluara e dhimbshme e Brazilit. Sabrina Flor nga Brazili, tashmë është duke kërkuar falje për gjykimin e saj të dobët pasi u përball më një valë të madhe zemërimi në Instagram. Flor është […]

Rudina Magjistarit me të bijën, ja sa qenka rritur, Mia feston ditëlindjen e 3

Published on :

Rudina Magjistari ka festuar të hënën ditëlindjen e vajzës së saj Mia. Moderatorja ka publikuar pak orë më parë në Instagram, një foto të tortës së ditëlindjes, që mban numrin 3 në krye. Ajo ka bërë edhe një dedikim të veçantë për vogëlushen e saj, e cila tashmë është rritur mjaftueshëm sa për të treguar […]

Horoskopi ditor, e enjte 1 nëntor 2018

Published on :

Dashi Marrja përsipër e detyrave të reja do ju lejojë që të eksploroni dhe të vini në provë aftësi të reja. Do të jeni të fortë dhe të vendosur dhe për këtë arsye do të arrini të përballoni çdo kritikë dhe polemikë të të tjerëve. Përfitoni nga kjo mbrëmje për tu relaksuar më shumë. Demi […]

Fat, dashuri, pasion, surpriza! Publikohet horoskopi i muajit Nëntor, zbuloni çfarë kanë rezervuar yjet për ju

Published on :

Doni të dini si do të jenë financat tuaja këtë muaj, dashuria, ndjenjat, dhe surprizat e mëdha që ju presin, këtë mund ta mësoni vetëm përmes parashikimit të Horoskopit. Ky muaj do të jetë fantastik për disa nga shenjat e Horoskopit, por për disa të tjera, ky muaj do të sjellë surpriza të hidhura. Për më […]

Do të habiteni! Më thuaj çfarë dore ke të të them çfarë tipi je

Published on :

A e dini se linjat në pëllëmbën e dorës lidhen me fatin tuaj? Edhe skeptikët më të mëndhenj e kanë të pamundur të mohojnë ekzistencën e shenjave të vërteta në të tilla parashikime. Forma e pëllëmbës dhe gjatësia e gishtërinjve mund të thotë shumë për personalitetin tuaj. Në vijim do të njiheni me 4 format e […]

Po horoskopin për muajin nëntor nga Paolo Fox e lexuat? Këto shenja do të bëjnë namin

Published on :

Akrepi: Të paturit e Diellit në shenjë sipas horoskopit të nëntorit 2018 do të thotë që Akrepi është në një gjendje avantazhi interesant. Në fakt, ajo që ka rëndësi është të rizbulojë më në fund dëshirën për të vepruar dhe për të krijuar kushte më të mira për të ardhmen. Yjet janë në anën tuaj. […]