Është një nga banoret më seksi që ka patur Big Brother dhe një fakt të tillë Rike Roçi e tregon në cdo dalje. Pas këtij reality show, bukuroshja e mori famën përmes fotove të publikuara nga Evropianit ku ajo u etiketua nga mediat e huaja si një tifoze seksi e Shqipërisë.

Por këtë herë Rike ka habitur sërish. E ftuar në Top Arena ajo është shfaqur veshur me një bluzë mjaft të hapur ku ka ekspozuar gati të gjithë gjoksin./Gazeta Express/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *