Pas shumë kohë mungesë çifti më i dashur shqiptar u është kthyer rrjeteve sociale. Marina Vjollca dhe Getoar Selimi prej kohësh nuk ishin parë bashkë të postonin.

Ata janë kthyer dhe duken më të bukur se kurrë më parë. Getoari ka preferuar ta lërë pa dixhiturë këtë publikim, i cili flet më shumë se fjalët.

Ata janë përfolur se së shpejti do të bëhen prindër, por kjo foto kaq e bukur nuk jep asnjë sinjal për këto zëra. /Gazeta Express/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *