Njerëzit me lëkurë të yndyrshme zakonisht kanë pore të shumta dhe të dukshme. Ata i urrejnë këto dhe tentojnë shumë mënyra për t’i fshehur.

Ka shumë produkte në treg që thuhet se ndihmojnë por janë të paktë ata që janë të kënaqur me rezultatet. Lajmi i mirë është se tani mund të përgatisni në shtëpi një përbërës natyral dhe që do tu ndihmojë ta tejkaloni problemin. Ja çka u duhet:

Ujë dhe Sodë buke

1. Përzieni dy luge sode buke me dy lugë ujë për të formuar një pastë homogjene. 2. Pastro dhe thaj fytyrën dhe më pas aplikoni pastën e përgatitur. 3. Lere trajtimin të veprojë për 15 minuta me pas shpëlaje./Express

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *