Çfarë i ndodh trupit tuaj po të pini një muaj rresht një gotë ujë esëll

Published on :

Shumica e femrave të botës i bëjnë shpesh pyetjen vetes se çfarë bëjnë femrat japoneze, të cilat kanë një lëkurë të lëmuar dhe të shkëlqyeshme? Sekreti i bukurisë së këtyre femrave qëndronte tek kura e mëposhtme, ato pinin çdo ditë me stomakun e tyre esëll nga një gotë ujë. Prandaj për të mësuar më shumë […]

Sekreti i kësaj mamaje: Çfarë bëri që humbi rreth 14 kg, duke ndenjur në shtëpi

Published on :

Pasi kjo grua krijoi familjen e saj, ka qenë totalisht e zhgënjyer dhe thotë se filloi të hante shumë ushqime të përpunuara, si Hamburger Helper. Pesha e saj vetëm rritej. Pas fëmijës së dytë, filloi të urrente mënyrën se si dukej. “Trupi im ishte tërësisht i rebeluar kundër meje. Edhe një ftohje e thjeshtë nuk […]

Një mama 37 vjeçare duket si 21, ja cili është sekreti i saj

Published on :

Nëse doni të dukeni më e re, Botoksi dhe operacionet e tjera nuk janë tratimi i vetëm. Tani mund të përdorni disa mjekime që mund t’i përgatisni shumë thjeshtë në shtëpi që janë absolutisht të thjeshta dhe efektive për t’u përgatitur.Ky skrub natyral që do ju tregojmë sot do fshehë rrudhat tuaja dhe do heq […]

Ata nuk sëmuren asnjëherë dhe nuk e dinë se çfarë është kanceri! Jetojnë 120 vite dhe femrat lindin në moshën 65 vjeçare! Ky frut i fuqishëm është sekreti i tyre!

Published on :

Njerëzit më të shëndetshëm në botë janë njerëzit që jetojnë në Hunza. Nuk sëmuren asnjëherë dhe nuk e dinë se çfarë është kanceri. Ajo që është më surprizuese është fakti se kanë një jetë të gjatë, plotë 120 vite. Gjithmonë lahen me ujë të ftohtë dhe femrat lindin në moshën 65 vjeçare. Por si është […]

Adelina Ismajli: Pas humbjes së djalit humba 37 kilogramë. Ja cili është sekreti

Published on :

Adelina Ismaili është shquar gjithnjë për format trupore seksi, por gjatë periudhës së shtatzënisë, as ajo nuk mundi t’i shpëtonte shtimit në peshë. Këngëtarja shtoi plot 37 kilogramë, ndërsa pak kohë pas ardhjes në jetë të Uliksit, i humbi sërish ato. Adelina i habiti të gjithë duke postuar foto me rroba banjo, ku shfaqej në […]

Më në fund, sekreti për të rritur kujtesën deri në 80%,përmirëson shpejtësinë e trurin tuaj dhe rikuperoni shikimin VETEM me ndihmën e këtij përbërësi!

Published on :

Në këtë artikull, ne po ju paraqesim 14 këshilla që do t’ju ndihmojnë të rrisni kujtesën, të bëni trurin tuaj më të shpejtë, të rikuperoni vizionin tuaj të humbur dhe shumë gjëra të tjera! Ju vetëm duhet të jeni të qëndrueshëm dhe rezultatet më të mira së shpejti do të shfaqen! Rozmarinë Mjeti i parë […]

Sekreti për lehtësimin e dhimbjes të shpinës është në këmbët tuaja! Bëni këto 5 ushtrime për vetëm 15 minuta.

Published on :

Është shumë e rëndësishme për ju të kuptoni se këmbët tona janë një pjesë shumë e rëndësishme e trupave tanë, edhe pse shpesh nuk jemi të vetëdijshëm për këtë. Kjo do të thotë që ju duhet të merrni kujdesin e vërtetë të këmbëve tuaja, sepse metodat e duhura mund t’ju ndihmojnë të parandaloni dhimbjen e […]

Ushtari kurrë nuk e harroi vogëlushin e luftës, 24 vjet më vonë e gjeti atë në Facebook

Published on :

Justin Frye kurrë nuk deshi të shkonte në luftë. Me kombësi kanadeze, ai hyri në ushtrinë e vendit të tij vetëm për shkak se ishte qytetar patriot. Lufta nuk ka qenë asnjëherë prioritet i tij. Atij kurrë nuk i kishte pëlqyer ideja që të luftonte dhe të mbyste njerëz të tjerë. Por për fat të […]

Paparazzi! Adrola Dushi kapet mat krah për krah me ish-bashkëshortin në Tiranë

Published on :

Adrola dhe Adisi ishin një ndër çiftet e preferuar të publikut, por fansa më shumë ka djali i tyre Troi; një fëmijë ‘copy-paste’ Adrola! Tashmë, Troi jeton mes SHBA-së dhe Shqipërisë. Dhe herë herë Dushi ka folur për marrëdhënien që ruan me ish-bashkëshortin pas ndarjes. “Adisi i ka dokumentat për të lëvizur dhe vjen shumë […]