10 çiftet perfekte të horoskopit, këto janë kombinimet e përsosura zodiakale

Published on :

Kur vjen puna te marrëdhëniet romantike këtu janë kombinimet më të mira të çifteve të zodiakut:  1. Luani dhe Peshorja Natyra agresive e luanit do të zbutet nga një karakter i qetë dhe i balancuar i peshores. Të dy do të gjejnë ekuilibër dhe mirëkuptim dhe do të bëjnë një çift të përsosur. 2. Peshorja dhe Binjakët Ashtu […]

Doni të hiqni 6 kg për një javë, ja çfarë duhet të pini

Published on :

Kjo dietë përbëhet nga përbërës të shëndetshëm dhe të dobishëm që do t’ju ndihmojnë të humbni 6 kg në javë. E tëra që duhet të bëni është që t’i përmbaheni rregullave të caktuara dhe kohës së duhur. Ndryshimet në trup do t’i hetoni shumë shpejt. Rregullat janë: Mëngjes Pini ujë me lëng limoni në stomakun […]

Lulja e bën xheloz Meden, shikojeni fotografin qe e postoje para disa minutave!!

Published on :

Nëna e katër fëmijëve, tre djemve edhe një vajze – pëlqehet shumë falë bukurisë që ka. Ajo ndiqet nga më shumë se 66 mijë ndjekës në “Instagram”, dhe deri më tani ka të publikuara 130 imazhe. Fjala është për gruan e këngëtarit, Mehdin Përgjeqaj, Luljeta Përgjeqaj e cila prej kur. Ka marrë vëmendjen e mediave […]

Almeda Abazi tregon sesi ndihet kur shikon burrin teksa puthet me të tjera

Published on :

Bukuroshja Almeda Abazi ishte e ftuar ditën e sotme në emisionin You&Me në NRG Radio. E ftuara e Julkës dhe Arionit diskutoi me ta për shumë çeshtje të ndryshme rreth karrierës së saj dhe bashkëshortit Tolgahan Sayışman. Një ndër fjalët e përzgjedhura për të diskutuar ishte “xhelozi”. E lidhur me këtë bukuroshja 26-vjeçare e sqaroi siç […]

Bixhoz me dashurinë, Gajatri zbulon të vërtetën e frikshme të Tixh dhe Shaktit, ja ç’do ndodhë nesër

Published on :

Djemtë Oberoi bëjnë bashkë ceremoninë “Ganesh”. Gajatri hyn në shtëpinë Oberoi dhe përpiqet të hapë kasafortën. Ajo arrin ta hapë me ndihmën e Rupit e cila i tregon se Tixh mund të ketë vendosur fjalëkalim ditëlindjen e tij. Alarmi bie në shtëpi. Gajatri kapet nga rojat e sigurisë. Shivai pyet Gajatrin çfarë problemi ka me […]

Horoskopi ditor, e premte 20 prill 2018

Published on :

Dashi Sot çiftet më të rrezikuara janë ata që kanë pasur diskutime në të kaluarën. Edhe ata që janë të lidhur me një person prej shumë kohësh do të sulmohen nga shumë dyshime. Beqarët nuk duhet të humbasin shanset e mira, duhet të dëgjojnë zemrën e tyre. Ju jeni plot dinamizëm dhe mund të lëvizni disa […]

Albana Osmani nxjerr gjoksin sheshit, por fansat e bëjnë për ujë të ftohtë

Published on :

Le të flasin “gojët e liga” Albana. Moderatorja e njohur, prej vitesh në Top Channel, Albana Osmani shfaqet mjaft seksi në një fotografi të postuar së fundmi në rrjetet sociale. Ajo ka ndarë një foto ku shfaqet me një dekolte të zbuluar dhe ku ekspozon gjoksin e saj. Linjat e Albana Osmanit janë vërtetë për tu […]