Vajza e këngëtares Eli Fara, Marina është gjithnjë në qendër të vëmendjes sa i përket fotove provokuese por edhe historive të saj të dashurisë.
Para pak kohësh ajo i habiti të gjithë me fejesën e saj të beftë me një biznesmen shkodran të moshës 40-vjeçare, për t’u ndarë më pas një muaji.

Por tashmë duket se vajza e seksi ka nisur një lidhje të re sentimentale. Ajo ka publikuar story ku shfaqet duke u puthur dhe përkedhelur në shtrat me një mashkull indentetin e të cilit nuk e ka treguar.

Cili të jetë mashkulli misterioz i Marinës.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *