E Papritur, Shiko çka i bëri Milaim Zeka Mihrijes në emision live! shkruan portalishqip.info

Emisioni i shumë shikuar “Natën me Fatmir Spahiun”, ishte ai i cili i bashkoi dy fytyra shumë të njohura.

Në këtë show ishin Mihrije Braha dhe Milaim Zeka, ndërsa për atmosferen e krijuar mund të shihni edhe në videon më poshtë.

E çuditshme se si u ndje Naimi ne kete moment shokuese..

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *