Para disa javësh familjes së çiftiti të njohur ju shtua një vajzë.
Sia gëzimi i dytë i Amit dhe Ermal Mamaqit, edhe pse pak kohë në jetë është bërë protagoniste e medias rozë. Ami ka darë në Instastory një foto me vogëlushen por duke u kujdesur për të mos i zbuluar fytyrën. Këto janë ditët e Amit si mami të mbuluara me filtra dashurie. /Gazeta Express/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *