Klaudia Pepa çmend internetin, Publikon foton provokuese ky veprim nuk pritej

Published on :

Klaudia Pepa na befason gjithmonë e më shumë jo vetëm, me arritjet e saj artistike, por edhe me fotot mbresëlënëse që ajo poston në rrjetet sociale. Balerina shqiptare mbrëmjen e djeshme publikoi në Instagram një foto mjaft provokuese ku shfaqet me të brendshme. “Kundër rrymës”, shkruan Klaudia në përshkrimin e fotos ku shfaqet pa këpucë […]

Roza Lati bën deklaratën BOMBË/ Ky drejtor i televizionit të njohur më ka ngacmuar

Published on :

Roza Lati e ftuar në emisionin “Thumb” të Aulonës dhe Fatmës ka folur për një histori personale, që jo shumë veta kanë guxim ta thonë. Moderatorja u pyet nëse është ndjerë ndonjëherë e shantazhuar dhe nëse është ngacmuar ndonjëherë në botën e televizionit. Ajo ka pranuar se në botën e showbizit ka pafund ngacmime seksuale, madje […]

Upss, i ka dalë thithka/ Kejvina na e fshehu foton me gjoksin jashtë por e nxjerrin zbuluar! Mund ta shihni këtu

Published on :

Kejvina Kthella është shndërruar në një personazh shumë të komentuar në median online dhe në rrjete sociale. Bukuroshja e showbiz-it shqiptar shpesh herë provokon me fotot HOT, ku me shumë shihet e zhveshur dhe mbishkrimi që vendos krahas postimeve ‘ngacmon’ akoma më shumë ndjekësit të komentojnë. Së fundmi velina seksi ka publikuar një foto vërtet […]

Një burrë tradhëton gruan e tij me shërbyesen por një ditë në shtëpi vjen një kartolinë. Ja çfarë shkruhet aty që burri tronditet

Published on :

Një burrë përfundon duke paguar për pabesine e tij në një mënyrë që ai kurrë nuk e mendonte se do të ndodhte. Për disa vite, një burrë kishte një lidhje me një grua italiane. Një natë, ajo i tha se ishte shtatzënë. Per te mos prishur reputacionin dhe martesën e tij, ai i dha asaj […]

Letra që u gjet në anijen e Titanikut sot po çmend botën

Published on :

Një letër e shkruar me dorë, e gjetur në trupin e një burri që humbi jetën në incidentin tragjik të Titanikut, pritet të dalë në ankand të shtunën me një vlerë prej afro 100 mijë dollarësh. Letra e shkruar nga pasagjeri i klasit të parë, Alexander Oskar Holverson, për nënën e tij, në bordin e […]

Horoskopi ditor, e diel 22 prill 2018

Published on :

Dashi Gjatë ditëve të fundit keni qenë të tensionuar dhe ky tensionim rrezikon që të shkaktojë disa polemika dhe debate. Bëni mirë që të merrni pak kohë për të reflektuar, para se të thoni gjëra që nuk i mendoni. Nëse e keni tepruar, mos hezitoni të guxoni dhe të gjeni një kompromis, pasi në të […]

Redukton kolesterolin, ndalon dhimbjet në nyje…ky është sirupi magjik që ka mahnitur mjekët

Published on :

Kolesteroli i tepërt në arterie në masë të madhe dëmton cilësinë e jetës. Më e keqja është se njerëzit e injorojnë një gjendje si kjo, derisa të shfaqen probleme serioze. Kështu, më mirë të kujdeseni për veten dhe të përqafoni disa shprehi të shëndetshme ushqimore, të merrni ilaçe popullore natyrale për të parandaluar një gjendje […]

Ky nuk është një varrim si gjithë të tjerët, kur ta kuptoni do ngeleni gojëhapur !!!

Published on :

Përgjatë 14 viteve të fundit, Vera Lucia da Silva ka patur një ëndërr të pazakontë… të mbajë varrimin e saj ndërkohë që është ende gjallë. 44 – vjeçarja e realizoi këtë ëndërr dhe kaloi 24 orë në arkivol, teksa familjarët dhe miqtë “vajtonin” për humbjen e saj. Sipas britanikes “Metro”, gruaja u shpreh se kjo […]

Fruti që sfidon dentistin, i bën dhëmbët tuaj të bardhë si dëbora

Published on :

Prej vitesh na është bërë rutinë larja e dhëmbëve dy herë në ditë, në mëngjes dhe në darkë, e kush mundet edhe më shpesh. Përveçse kujdesemi që të mos kemi dhëmbë të dëmtuar, një vëmendje të veçantë u kushtojnë bardhësisë së tyre. Por me sa duket pasta e dhëmbëve nuk mjafton dhe trajtimet dentare kanë […]