Kënga e njohur arbëreshe Lule-Lule nga Barcelona Gipsy Balkan Orchestra, hapi emisionin e sotëm “Stop” si himn ndaj dashurisë në ditën e Shën ValentinitE pas kësaj, stafi i “Stop” me rastin e ditës së të dashuruarve kishte realizuar disa intervista plot humor me të rinj që kishin dalë për të festuar nga kodrat e liqenit artificial, pavarësisht motit me shi…Në videon më lart mund të shihni intervistat e realizuara nga gazetarja e “Stop” Shtypeni reklamen me poshte dhe shikoni se cfar pergjigje te pa besueshme japin..

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *