Ata janë përfolur gjatë në media për një lidhje të mundshme, ku gjithçka nisi nga pëlqimet në “Instagram” që djali i presidentit të Kosovës, Endrit Thaçi i bënte modeles Drita Stublla.

Thashethemet u shtuan kur modelja postoi në Snapchat foto gjatë një darke teksa kishte vendosur në përshkrim shkronjën “E” që përkon me Endritin.

Siç bëjnë të ditur mediat kosovare ata nuk janë më të lidhur, por Drita Stublla vazhdon të tërheqë shumë vëmendjen me postimet e saj në Instagram.

Në foton e fundit ajo shfaqet me bikini, pranë oxhakut teksa shkruan se foton ja ka bërë i dashuri.

“Kur i dashuri të bën foto papritur dhe duket fantastike”, shkruan Drita por pa e zbuluar identitetin e të dashurit të ri.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *