Ajo është një nga këngëtaret më seksi të momentit dhe diçka e tillë është e dukshme në fotot që publikon.
Këtë herë këngëtaren Eni Koçi e shohim të veshur me të brendshme seksi të zeza. Nuk dihet nëse aktualisht Eni është duke përgatitur ndonjë produksion të ri muzikor./Gazeta Express/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *