Pas fotos nudo duke pirë puro, Xhesika Ndoja ka vendosur t’i vërë sërish “zjarrin” Instagramit, duke treguar format bombastike.

Së fundmi këngëtarja ka postuar një foto me të brendshme ku shihet në kuzhinë me këmbën e vendosur sipër banakut.

Ajo ka tërhequr shumë vëmendjen me fotot e fundit të postuara në rrjete sociale, por kësaj radhe duket se është “fëlliqur” keq.

Fanstat e kanë akuzuar Xhesikën se ka përdorur fotoshop pasi nuk i duken gishtat e këmbëve.

Pas komenteve të shumta, këngëtarja ka reaguar me një postim në Instastory, duke thënë se thjesht ka “përthyer” këmbën.

Ajo shkruan se:

Meqenëse ishit aq merak se ku i kam gishtat e këmbës. Është thjesht përthyerje e gishtave dhe jo fotoshop.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *