Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në “News 24” në emisionin “Me zemër të hapur”, nëna që prej disa kohësh kërkon ndihmë për vajzën e saj, për të cilën mendon se kanë trafikuar, i ka rënë të fikët.Arsyeja janë mesazhet e rënda që vajza e saj ka shkruajtur për të, duke e quajtur të çmendur nënën, shkruajnë mediat shqiptare.Me lot në sy dhe thirrje të dëshpëruar për ndihmë, Lindita Lamaj për ditë të tëra ka kërkuar kthimin e së bijës, Ermirës 20-vjeçare, e cila braktisi djalin vetëm 16 muajsh dhe burrin e dhunshëm dhe iku me ….Shtypni posht reklamen dhe  ju hapet shkrimi i plot

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *