Me palloi Ardi kusheriri ne taksi pasi isha pa te brendshme….. U nisem me kusheririn per Shqiperi te daja. Ne taxi me erdhi shume vap dhe me erdhi deshira per seks I hoqa tangot dhe ja afrova ne hund. Kusheriri u ndez dhe ma futi doren ne pi** ,Une u qesha taksisti shikonte dhe vazhdoi te na incizoj prej fshehtas. Kusheriri i tha vazhdo ti vozit e nxorri pallen aq te madhe dhe ma futi un ooooh thash vazhdo te….. Kliko mbi reklam per te pare komplet lajmin dhe videon

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *