VIDEO/ Shikoni çfarë bën ky baba për vajzat e tij

Published on :

Pothuajse ëndrra e çdo fëmije është një shtëpi në pemë. Por të pakët janë ato që e kanë fatin ta kenë një të tillë. Adam Hadlock ka vendosur që tua kthejë këtë ëndërr fëmijëve të tij në realitet. Ai brenda tre ditësh, duke punuar pa pushim arriti tua ndërtojë shtëpinë vajzave të tij, duke i […]

Atij nuk i ngrihet? Zbuloni arsyet!

Published on :

1. Stresi – Mbase diçka nuk shkon mirë në punë apo është zënë me mamanë. Streset e përditshmërisë ndikojnë në ereksion. Ai thjesht se ka mendjen fare, po fare për “qejf”. 2. Porno – Nëse ai shikon shumë porno dhe masturbohet shpesh atëherë mundësitë për ereksion gjatë kohës që është me ju do të jenë […]

Nëse seksi zgjat kaq minuta, ajo s’do heqë dorë lehtë nga ju!

Published on :

Është ajo dilema e përhershme që s’ju le dot pa menduar nëse e kënaqët apo jo partneren… Doni kaq shumë që asaj t’i ketë pëlqyer sa shpesh pyesni: Si isha? Përpos performancës tuaj, studimet tregojnë se ka një kohë të caktuar brenda së cilës femra do të mund të kënaqet plotësisht. Mesatarisht, femrat kërkojnë 25 […]

Ngela në ashensor por Petriti për 15 minuta më …(Video)

Published on :

Jam mami 31 vjeçe, super seksi gjithashtu dhe meraklie. Jetoj në Tiranë, po ju tregoj dhe unë historinë time. Unë kam shumë histori seksuale, por njërën nga këto që më ka dhëruar kënaqësi të pafundme dhe e vërshtirë për tu harruar.Punoj në një dyqan rrobash këtu në Tiranë kuptohet se çdo ditë hynë e dalin […]

Kjo 4-vjeçare na këputi shpirtin. Nëna i bën të paimagjinueshmen. Pastaj skena shokuese…

Published on :

Shokuese, por në realitet asnjë fjalë nuk mund ta përshkruajë atë që me të vërtetë ka kaluar Gabrielle Barrett në prag të Vitit të Ri. Ajo ishte vetëm 4 vjeçe dhe u gjet e vdekur në shtëpinë e saj në Sumpter Township, Michigan, me plagë dhe shenja djegie në pjesën më të madhe të trupit […]

Kifle pa qumësht dhe pa vezë

Published on :

Përbërësit 1 kg miell 500 ml ujë të vakët 50 gr maja e njome ose 25 gr maja e thate 3 luge sheqer 1 luge kripë 100 ml vaj majonez susam 250 gr margarinë Kifle pa qumësht dhe pa vezë Hapat 1 Majen e tretim ne ujin e vaket me 1 luge sheqer. 2 Ne […]