Learta është në qendër të vëmendjes në çdo ditë të vitit. Që nga martesaje saj e deri sot, ajo nuk pushoi së komentuari në mediet rozë për çdo veprim të saj.

Edhe viti i ri që po vjen, Leartën po e gjen si nusja më e përfolur e estradës përcjell ORAinfo.

Jo këtë vit të ri ka vendosur ta presë te familja e saj duke e marrë me vete edhe djalin. Është festa e parë e vitit të ri që Shyretja dhe e gjithë familja do të festonin me nipin e tyre, por Learta vendosi që prindërit e saj ta gëzojnë atë./ORAinfo/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *