Këtë javë në emsionin n’Kosovë Show të Shpetim Deskut, të ftuar janë deputetët e Lëvizjes Vetëvendosjes, Shqipe Pantina, Faton Topalli, Mytaher Haskuka dhe këngëtarja nga Shqipëria, Xhesika Ndoj.

Sikruse herave të tjera edhe ky emision nuk ka kaluar pa momente interesante dhe të nxehta, njofton
Gazeta NewBorn.

Por publiku u befasua derisa Xhensika Ndoji u rikthye në emision pasi ajo u largua njëherë.

Se çka ndodhi me Shpetim Deskun dhe me këngëtaren Xhensika Ndoj nga Shqipëria shikojeni videon.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *