“Shkoj me burra të martuar që t’iu shpëtoj…”, habit vejusha 47-vjeçare

Published on :

Unë jam zgjidhja perfekte”, shprehet 47-vjeçarja Gweneth Lee, e cila shton se gjysma e grave të atyre burrave me të cilët ka shkuar e dinë për tradhtinë e bashkëshortit, por nuk thonë gjë pasi ato nuk janë më të interesuara për seksin dhe duan lumturinë e burrave të tyre. Bëhet fjalë për vejushën super të […]

Learta ia bën 8 me 2 Shyhretës dhe burrit të saj, e dërgon Matinin te familja e saj për festën e Vitit të Ri

Published on :

Learta është në qendër të vëmendjes në çdo ditë të vitit. Që nga martesaje saj e deri sot, ajo nuk pushoi së komentuari në mediet rozë për çdo veprim të saj. Edhe viti i ri që po vjen, Leartën po e gjen si nusja më e përfolur e estradës përcjell ORAinfo. Jo këtë vit të […]

I gjithë publiku u befasua kur ndodhi ky moment n’Kosovë Show (Video)

Published on :

Këtë javë në emsionin n’Kosovë Show të Shpetim Deskut, të ftuar janë deputetët e Lëvizjes Vetëvendosjes, Shqipe Pantina, Faton Topalli, Mytaher Haskuka dhe këngëtarja nga Shqipëria, Xhesika Ndoj. Sikruse herave të tjera edhe ky emision nuk ka kaluar pa momente interesante dhe të nxehta, njofton Gazeta NewBorn. Por publiku u befasua derisa Xhensika Ndoji u […]

Kisha 2 gurë në veshkën time të djathtë dhe vetëm nëpërmjet këtij lëngu arrita ti zhduk tërësisht!

Published on :

Veshkat janë organe shumë të rëndësishme dhe luajnë një rol jetësor në trupin tonë. Ata pastrojnë gjakun nga toksinat pa ndërprerje, duke eliminuar të gjitha substancat e dëmshme që hyjnë në trupin tonë.Behet fjale per majdanozin. Është një diuretik i shkëlqyer që natyrisht heq ujin e tepërt nga trupi juaj. Kjo është arsyeja pse ajo […]

Gazetares së sportit i ngrihet fustani, “pa qëllim”

Published on :

Gjatë transmetimit të emisionit sportiv “Rabona” në kanalin “65 Sport” prezantuesja dhe gazetarja sportive Barbara Ovieni është bërë pa dashje protagoniste e një “incidenti” që tashmë është bërë viral në pak orë në Britaninë e Madhe. Më poshtë pamjet e shpërndara nga qindra ndjekës./lapsi/  

Mjekët nuk arrijnë ta SHPJEGOJNE ! Këto janë ushqimet që forcojnë eshtrat, përmirësojnë shikimin dhe kujtesën me 70 %!

Published on :

Këto këshilla do t’ju ndihmojnë të forconi kujtesën tuaj dhe të rigjeneroni kockat tuaja!Përveç kësaj, ju gjithashtu do të përmirësoni dhe në disa raste të rikuperoni shikimin tuaj, por duhet të jeni të rregullt ne perdorimin e tyre në mënyrë që të mund të merrni rezultate më të mira. Këto janë të gjithë përbërësit natyralë […]

Inis Gjoni kërkon 200 mijë euro për videon me skena te nxehta,ja nje pjes e saj /VIDEO/

Published on :

Pas 13 vitesh nga publikimi për herë të parë i videos erotike, këngëtarja dhe regjisorja Inis Gjoni është rikthyer protagoniste pasi do të ketë një përballje të re me Prokurorinë për Krimet e Rënda në Gjykatën e Lartë.Kjo betejë ligjore, për të dytën herë në Gjykatën e Lartë, ka në thelb padinë e Gjonit kundër […]