Loading …

Homepage

Lajmet e fundit

Pas dasmës madheshtore, kjo fotografi drithëruese doli në media. Ajo që u zbulua ishte edhe më e egër se ajo që ata kishin imagjinuar!

Në ditët e fundit, një fotografi po bën xhiron e botës, duke ngritur pyetje dhe shqetësime. Fotoja vjen direkt nga Mbretëria e Bashkuar. Protagoniste është Dukesha e Kembrixhit, Kate Middleton

Gjermania kërkon punëtorë nga Shqipëria dhe Kosova, ja kushtet minimale që duhen plotësuar

Për shkak të mungesës së stafit të infermierisë shoqata gjermane Bäderverband ka filluar rekrutimin e punonjësve të ri nga Kosova dhe Shqipëria. Kjo shoqatë gjatë kësaj vere ka planifikuar të

5 Bimët më të rrezikshme, që duhet të hiqni menjëherë nga shtëpia juaj!

Ne të gjithë e dimë se bimët janë jashtëzakonisht të mira dhe të dobishme për ne, veçanërisht bimët e brendshme. Kjo për shkak se ata pastrojnë ajrin, sigurojnë oksigjen dhe

Mjeku i njohur: E keni të ndaluar nga mjeku të përdorni hudhër nëse vuani nga kjo sëmundje

Ka njerëz që nuk duhet të konsumojnë hudhër. Keto njerez bejne pjese ne nje nga grupet e mëposhtme: Njerëz që kanë probleme të mëlçisë Hudhra është e njohur për efektet

Kirurgu më i njohur i zemrës tregon se çfarë e shkakton sëmundjen e zemrës në të vërtetë

Ai pohon se ata ishin gabuar kur besonin se sëmundja e zemrës ishte shkaktuar nga kolesteroli i lartë i gjakut. Ai thotë se trajtimi i zakonshëm përfshin medikamente për të

Shëndetësi

Lajmet e fundit nga Shëndetësia

5 Bimët më të rrezikshme, që duhet të hiqni menjëherë nga shtëpia juaj!

5 Bimët më të rrezikshme, që duhet të hiqni menjëherë nga shtëpia juaj!

Ne të gjithë e dimë se bimët janë jashtëzakonisht të mira dhe të dobishme për ne, veçanërisht bimët e brendshme.

Mjeku i njohur: E keni të ndaluar nga mjeku të përdorni hudhër nëse vuani nga kjo sëmundje

Mjeku i njohur: E keni të ndaluar nga mjeku të përdorni hudhër nëse vuani nga kjo sëmundje

Ka njerëz që nuk duhet të konsumojnë hudhër. Keto njerez bejne pjese ne nje nga grupet e mëposhtme: Njerëz që

Kuriozitete

Lajmet e fundit nga Kuriozitete

Lajmet e fundit