Loading …

Homepage

Lajmet e fundit

Erion Veliaj ndez dritat e pemës, por Ajola nuk merr pjesë, kryebashkiaku zbulon arsyen

Mbrëmjen e sotme Sheshi Skënderbej është ndriçuar nga dritat e pemës së Krishtlindjeve dhe Vitit të Ri. Në shesh u krijua një atmosferë festive me korin e Liceut Artistik dhe

Gjimnazi në Liverpool ndalon nxënësit të vishen me xhupa nga markat e shtrenjta

Një shkollë e mesme në qytetin e Liverpool të Anglisë ka ndaluar nxënësit që të vishen me rroba të shtrenjta në mënyrë që fëmijët e tjerë që nuk kanë mundësi

Krijesa të çuditshme filmohen duke bërë ritual në ujë, askush nuk e shpjegon dot çfarë janë

Një grup turistësh në Tajlandë janë përballur me një situatë aspak të zakonshme. Ata kanë filmuar disa krijesa të çuditshme, teksa shihen duke bërë disa rituale mjaft të habitshme. Videoja

Pretendonte se shëronte magjinë, arrestohet mjeku i njohur popullor

Autoritetet kosovare kanë vënë në pranga mjekun popullor, Hysri Peqani, ose i vetëquajtur Burdushi. Ai u bë mjaft i famshëm, pasi pretendonte që shëronte magjinë, xhindët apo deri tek problemet

“Nxënësit i nxorëm nga dritarja dhe i çuam në urgjencë”, pamje nga aksidenti në Qafë-Thanë

Pasditen e sotme ka ndodhur një aksident në Qafë-Thanë, ku një autobus me nxënës nga Roskoveci për pak sa nuk ka përfunduar në një tragjedi. Besohet se përplasja e autobusit

Shëndetësi

Lajmet e fundit nga Shëndetësia

Guida natyrale për të hequr lythat, njollat e errëta, pikat e zeza dhe puçrrat

Guida natyrale për të hequr lythat, njollat e errëta, pikat e zeza dhe puçrrat

Disa nga problemet më të zakonshme të lëkurës janë ndryshimet në ngjyrë apo në cilësinë e saj. Shumë njerëz janë

Mënyra natyrale për të hequr dyllin dhe papastërtitë e veshit

Mënyra natyrale për të hequr dyllin dhe papastërtitë e veshit

Për shumë njerëz rituali i përditshëm i higjienës personale përfshin larjen e syve, dhëmbëve, pjesëve intime etj, duke harruar pastrimin

Kuriozitete

Lajmet e fundit nga Kuriozitete

Lajmet e fundit